NOD32

ESET – visame pasaulyje žinoma programinės įrangos gamintoja, įsikūrusi didžiausiuose pasaulio miestuose: San Diege, Londone, Bratislavoje, Prahoje ir kituose. Jau 12 metų kuriama, visame pasaulyje žinoma, antivirusinė apsauga kompiuteriams – NOD32 pelnė daugiausia nepriklausomų ekspertų „Virus Bulletin“ 100% -inės apsaugos apdovanojimų.

ESET produktas NOD32 – tai unikali ir šiuo metu analogų neturinti antivirusinė apsaugos sistema, pasižyminti greitu ir patikimu darbu bei mažu kompiuterinių resursų naudojimu. NOD32 sertifikuota tarptautinės komercinių produktų saugumo agentūros ICSA, o tai liudija apie apsaugos efektyvumą ir patikimumą.

Kodėl būtent NOD32

Dėl ypatingai greito ir galingo virusų paieškos variklio NOD32 veikia greičiau ir patikimiau palyginti su kitomis antivirusinėmis programomis.

  • NOD32 beveik nenaudoja kompiuterio resursų, todėl galima diegti net silpniausiuose kompiuteriuose.
  • Konkurencinga paketo kaina, o perkant didesnį licenzijų kiekį kaina pastebimai mažėja.
  • NOD32 suderinama su: MS-DOS, Windows 95/98/ME/NT 4.0/2000/XP/2003, Linux mail server, Novell Netware 4.x, 5.x ir 6.x, MS Exchange server 5.5 2000 ir 2003, Lotus Domino server R5 ir R6, Kerio mail server, WinRoute Firewall 5, NAS with Windows® Powered OS.
  • NOD32 virusų bazė atnaujinama kiekvieną dieną, todėl NOD32 pagal aptinkamų virusų skaičių lenkia konkurentus.
  • NOD32 ypač patogus naudojimui didelėse įmonėse, nes leidžia visą kompiuterių tinklą patikrinti iš vieno kompiuterio, atlieka kompleksinį elektroninio pašto tikrinimą ir kitas funkcijas.

Gaukite nemokamą konsultaciją bei pasiūlymą jūsų verslui

Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti nustatyti, kurios iš mūsų paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kas bus toliau?
1

Suplanuojame skambutį jums patogiu metu

2

Išanalizuojame jūsų poreikius

3

Paruošiame jums pritaikytą pasiūlymą

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija galioja tik naujiems klientams, dėl
naujų paslaugų užsakymo, kitas konsultacijų sąlygas galite rasti čia